SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera kati I (pare) e pershtatshme per zyre
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
37435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me qera kati I (pare) , prapa Restaurant Rugova(Aktash) e pershtatshme per zyre me infrastrukture te rrjetes ,telefonise si dhe alarm.
Rruga.Rexhep Mala nr.19, Prishtine.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044157719
Rr.Rexhep Mala nr.19 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »