SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartment for rent at Arberia where US embassy complex is = Banesa me qira ne Arberi tek ambasada Amerikane
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
37448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartment for rent at "Johan Gete" street where US Embassy comples is located. Consists two huge rooms, plus spacious kitchen and dining area. Built with high standards. Apartment was for rent till recently by the embassy and now is available for renting. Consists central heating with pellets and has a beautiful view of city. No fee for central heating, garbage collection and watter!

Banesa me qira ne rrugen Johan Gete ku gjindet edhe kompleksi i Ambasades Amerikane. Banesa ka dy dhoma dhe kuzhinen me trepezari. E ndertuar me standarde te larta siq e kerkon edhe ambasada amerkane. Banesa ka pasur nje kontrate me ambasaden amerikane deri para disa ditesh dhe tani eshte e lire per oferte. Posedon nxemje qendrore, rezervuar uji dhe ka nje pamje ekskluzive te qendres se qytetit te Prishtines. Nuk ka pagese shtese per nxemje qendrore, berllog dhe uje.
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »