SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
74 ari ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj te Moteli Beka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
7400 m²
ID e produktit :
3779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Truall prej 74 ari ne shitje, Trualli gjendet ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj te Moteli Beka, ne afersi me lulishten apo fabriken Xella.
Eshte afer 160 m nga magjistralja ka rrug 5m. Dokumtacioni eshte i plote dhe i rregullt. Trualli esht i pershtashem per cdo lloj Biznesi apo Biznes me Banim.

Cmimi esht 2800 per ari, eshte cmim i diskuteshem.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »