SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
10 ari troje në Qagllavice, afër fabrikës së bukës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
3787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10 ari troje në Qagllavice, afër fabrikës së bukës. Trualli ka infrastrukturën komplet, ujin, rrymën kanalizimin dhe rrugën.


Cmimi: 13.000€ për ari.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »