SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
9.5 ari, në Veternik te restoran Roni, mrapa Gorenjes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
950 m²
ID e produktit :
3802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trojet me sipërfaqe prej 9.5 ari, në Veternik te restoran Roni, mrapa Gorenjes. Trojet kanë infrastrukturën komplet, rrugë, rrymë, kanalizim ujë etj, dhe ka leje ndërtimi.


Cmimi: 21.000€ për ari.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »