SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN 300m 3 kat banim kopmlet mobilur nemes pejes extra lir qe ka mundesi shendrrimi ne biznes kati par .
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
38211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
........................................................AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a...................................................................
Ka ne posedim shtepin ne lagjen JARIN- PEJ vetem 10m mbi policin e pejes shtepija shitet kopmplet e mobilur
...................... shtepija esht ndretim i ri dhe ka 300m2 Ka tri kate banim plus podrum 60m katror.....................
Shtepija ka ket renditje 1 ari vend
shtepija posedon podrumin 60 m me nje kuzhin dhe vendin per sistemimin e drunjeve per dimer dhe nje banjo
shtepija posedon katin e par me nje sallon kopletur e mobilur nje koridor nje banjo
shtepija posedon katin e dyt me nje sallon big madh me nje trapezeri shtes dhe nje kuzhin e nje banjo..
shtepija posedon katin e tret me nje banjo nje koridor dhe me tri dhoma per fjeteje . koplet mobilur
shtepija poseon ne te gjitha katet mobile qe dot thot esht kopletur e mobilur ne menyr profesjonle dhe me mobile tej eksluzive po ashtu dhe banjot jan te perkryra dhe shum banjo te madhesis shum madhe ....
andaj nese keni deshir ta shendrroni katin e par te kesaj shtepi ne dyqane apo zyre ka mundesi
andaj nese deshironi ta keni nje shtepi mu ne mes te pejs ne lagjen me te bukur te pejes JARIN urdheroni na vizitoni dhe binduni dhe vet ....
ndaj nese deshironi ta posedoni ket shtepi te perkryr me nje qmim extra lir vetem e vetem 120mi euro mos hezitoni na kontaktoni sa me par ne zyret tona apo ne nr ton kontaktus 0038649699964 ka mundesi TANGO apo VIRBER apo direkt ne ju mirpresim ne gjdo koh .
Informata rreth publikuesit
AGENCY-HOME-VIP-a
0038649699964
PEJ- JARIN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »