SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
204 m²
ID e produktit :
38223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shiten 2 shtepit me 2.60 Ari .
Shtepia e pare ka dy kate me 204m2 te banuara,
Kati i pare posedon: dy dhoma ( kuzhine verore dhe nje depo).
Dyshemeja e tera cyment.
Kati i dyte posedon dy dhoma gjumi nje banjo, dhe nje teras te madhe.
Dyshemeja e tera llaminat, dyer dhe dritare prej druri.
Shtepia e dyte ka dy kate me 204m2.
Kati i pare poseodn sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon: sallon se bashku me kuzhine dhe dy dhoma gjumi .
Dyshemeja ne sallone eshte llaminat , ndersa ne dhoma te gjumit e tera cyment.
Shtepia e pare eshte e ndertuar dhe e banuar para 6 viteve , ndersa shtepia e dyte para 30 viteve,
shtepit posedojn infrastrukture te plote, furnizimi i ujit eshte i dyaneshem , ujesjelles dhe bunar.
Shtepit gjenden ne rruge te Prishtines,
Çmimi i shtepive eshte 80.000 euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »