SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa nje dhomeshe ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
38229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa nje dhomeshe ne Bregun e Diellit. Banesa eshte ndertim i vjeter dhe eshte e renovuar dhe mobiluar. Per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044307201
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044307201
Bregu i Diellit te posta e vogel [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »