SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE PRISHTINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '14
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
38231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA ESHTE 83m2 NERTIM I RI - KATI 2 NE LINDJE ,POSEDON LEJE NDERTIMI DHE ESHTE PLOTESISHT E RENOVUAR SIKUR QE MUND TE SHIHET EDHE NE FOTO , KA 2 DHOMA GJUMI , SALLONIN ME KUZHIN ,KORIDORI, DEPO,BANJO,BALLKON. SA I PERKET MOBILJEVE NUK JAN TE PERFSHIRA NE CMIM , CMIMI SIPAS MAREVSHJES.

NDERTIM I RI

--------------------------------------------------------------------------------
Informata rreth publikuesit
zejnepe
Prishtinë
044717900
TE SHTEPIA E PLEQEVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »