SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 36.4 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence, Preoc
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
38233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 36.4 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence, në Preoc.Toka gjindet 300 metra larg lagjes, në të njejtën rrugë, si dhe 110 metra larg nga autostrada për Shkup që do të ndërtohet.
Qmimi është 4500 euro për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber; 0377 44 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »