SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shtije
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
110 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
38337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 1 salon +kuzhin 2 dhoma gjumi dhe oborr afro 3 ari vend i qet dhe i pershtatshem Plus ka te ndertuar nje Ode te ndertuar veqmas shpie... Me ujsjelles bunar dhe kanalizim .. per qdo info me kontaktoni 044 26 40 56
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Kosovo
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »