SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet objekti me Qira - Bregu i diellit (Afer Furres Qerimi1)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Madhësia :
760 m²
ID e produktit :
38380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj objektin trekatësh me qira me një sipërfaqe totale bruto 760 m2 (Bodrumi: 160 m2, përdhesa: 300 m2, kati I dytë: 300 m2), e cila ka kushte shumë të mira për ambient pune. Vend për parkim rreth 20 automjete, nxemje qëndrore, rrymë dhe ujë 24orë, gjenerator, sigurim dhe alarm. Kontaktoni në nr. tel: 049 357 579
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
045 515 516
Bregu i diellit (Afer Furres Qerimi1) - Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »