SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne Tophane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
38521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne tophane, te restaurant ORA, banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallonin me kuzhine dhe trapezari, banjo, koridor, kati i III-te.
Cmimi : 300 euro
Nr. Kontaktues :
045 661 621
049 811 781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »