SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banese prej 55m2 ne Lagjen Tophane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
38523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje prej 55 m2, Rr. Lidhja e Lezhes ne lagjen Tophane - Prishtine
Banesa eshte ndertim i ri 2 muaj para perfundimit, gjithashtu banesa eshte ndertuar me te gjitha standartet
dhe me kualitet super te larte.
Gjendet ne katin e dyte.
Te perfshira ne banese jane:

A) Dhome pritje dhe kuzhine,
B) Dhome Gjumi,
C) Koridor,
D) Banjo
E) Ballkon

Banesa Posedon Dokumentacion te rregullt me leje ndertimi.
Eshte e shtrire prane rruges kryesore dhe ka parking per vetura, ashensore, siguri nen vezhgimin e kamerave,
Po ashtu mundesi te kyqjes ne ngrohjen qendrore me furnizim nga ngrohtorja.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
044799739
Lidhja e Lezhes -Tophane - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »