SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira Lokali 120m2, në Aktash, rruga Eqrem Qabej
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
3853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira Lokali 120m2, në Aktash, rruga Eqrem Qabej, afer Daxa Electronic. Lokali ka 2 hapsira të ndara, dhe mund të shfrytëzohet si tërësi ose 2 lokale me nga 60m2.

Çmimi: 1000€ 044 245 454
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »