SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt për qiradhënje në magjistralen Prishtine-Ferizaj
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
1360 m²
ID e produktit :
3855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt për qiradhënje në magjistralen Prishtine-Ferizaj (afer spitalit Bahceci).
Objekti ka 360 m2 zyre si dhe 1000 m2 magazina.
Objekti eshte i ndertuar ne vitin 2011 dhe i ploteson te gjitha standartet e kerkuara. Cmimi per m2 eshte 3 euro duke perfishire zyret dhe magazinat. Egziston edhe mundesia e ndarjes se objketit nese kerkohet nje hapesire me e vogel.

Çmimi: 4000 €
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »