SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shtepin ne Presheve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
Viti i ndërtimit :
2002
ID e produktit :
38632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në rr. 15 Nëntori. Shtëpia ka 360m2 , Me 3 Rruge , dhe ka mbi 10 dhoma 3 banjo 6 ballkone. Cmimi sipas marrëveshjes
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
+381631568885
Presheve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »