SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshme super familjare komode te QAFA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '14
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
38635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa per shitje e renovuar, me 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 sallon i hapur me kuzhine amerikane dhe terpezari. cdo dhome ballkon dhe klime. Posedon nje shpajz me hyrje te vecante. Total siperfaqe 160m2. Komplet e rregulluar. E gatshme menjehere per banim.
Informata rreth publikuesit
dafina
Prishtinë
044738 280
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »