SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 3 katëshe në Veterrnik, lagjja Qendresa
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
3864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 3 katëshe në Veterrnik, lagjja Qendresa me sipërfaqe 270m2, me 2.5 ari truall.
Kati 1-rë: qendrim ditor (salloni me kuzhine) + nje dhome dhe nje banjo + garazhda.
Kati 2-të: kater dhoma gjumi dy banjo.
Kati 3-të: nje dhome pune dhe dy terasa. Info Teknike Etazhiteti: P+2 Sipërfaqja: 270m˛ Struktura: Beton i armuar, blloqe argjile, suva, fasadë e termoizoluar
Truall: 2.55 ari
Lokacioni: Lagja Qendresa, Veterrnik
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »