SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
38641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa leshohet me qera. Banesa gjendet ne lagjen Arberia, adresa Eduard Lir 50/6 Prishtine, mbi ministrin e shendetesis. Banesa gjindet ne katin e pare dhe madhesia - bruto 90m2, dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin me te gjitha paisjet e sofistikuara te nevojshme per te jetuar nje kohe te gjate. Ka nxemje qendrore vetanake. Qmimi i qerase se baneses eshte 300 euro.
Informata rreth publikuesit
ilir
Prishtinë
044/049 129333
Arberi (Dragodan) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »