SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija 2 kateshe në fshatin Magure e Sllatines
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
3868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpija 2 katëshe në fshatin Magure e Sllatinës, me sipërfaqe 240m2, me 8.2 ari oborr.
Renditja: 2 sallona, 2 kuzhina, 2 banjo, 2 shpajza, 1 ballkon, 2 korridora dhe 1 garazhë. Shtëpija ka ngrohje qendrore, ka bunarë në oborr.
Oborri: 8.2 ari, i rrethuar komplet, i shtruar me kocka, me bunarë etj.

Dokumentacioni komplet në në rregull.

Cmimi: 210.000€
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »