SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne kompleksi RIERA te Lesna S=107m2
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Dhoma gjumi :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
38758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa te Lesna gjendet ne komplekisn Riera ne katin e III-te me pamje ka lindja dhe perendimi! Banesa Perbehet nga salloni+kuzhine,tre dhoma te fjetjes,banjo,wc dhe dy ballkona Banesa ka siperfaqe totale 107.84 m2. BANESA ESHTE DUKE U NDERUTA ME STANDARDE ME TE LARTA ECROPIANE DHE ME TERE DOKUMENTACIONIN TEKNIK DHE PRONSORO JURIDIK TE RREGULLUAR. Qmimi 950 euro/m2 i diskotueshem Me respekt NSH. "AKS AGENCY" Nr. tel. 045 903 902
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »