SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Lagjen e spitalit prapa Eulexit
Çmimi :
€790.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
38763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa prapa EULEX lagjja e spitalit, gjendet ne komplekisn Niti. Siperfaqja 83.90 m2 ne katin e 3 me pamje ka rruga kryesore . -Banesa eshte duke u ndertuar me standarde europiane,me materiale ndertimore te kualitetit te larte. Materialet: -Dyshemet do te jene me laminat GJERMAN, -Dyert e dhomave do te jene prodhim SLLOVEN, -Dyert e banjove do te jene prej PVC-TROCAL, -Dera e hymjes do te jene dere e blinduar , -Dritaret do te jene nga PVC-TROCAL, -Banjot me qeramika prodhim ITALIAN , -Fasada do te jete me tulla te kuqe me keto shtresa:lesh qelqi,hapesir per ajrim, -Suvatimi me material mallter gjysem i gatshem,glete dhe ngjyre te bardhe, -Ashensor modern per 8 persona, -Kompleksi permban oborrin me parkingje,gjelberim,e kende lojrash per femije, -
Qmimi 800 euro/m2 i diskotueshem
Banesa eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoje ne shtator 2014
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Lagja e spitalit prapa EULEX-it [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »