SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
38770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet banesa ne katin e II me 93.97 m2 te banuara .
Banesa gjendet ne kompleksin banesor “Relax-B” posedon kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit , nje banjo dhe dy terasa.
Dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka te kualitetit te larte.
Banesa eshte e pamobiluar, vetem banjo posedon elementet.
Çmimi i baneses eshte i diskutueshem.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »