SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te restaurant Rugova
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
38819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa te restorant Rugova me pamje nga rruga kryesore edhe nga lindja intereminexi
Kati I II-të 150m2
Banesa permban: sallonin,kuzhinen ,4 dhoma gjumi,dy banjo,ballkon prej rruges kryesore dhe ballkon mbrapa nga lindja prej inereminexit
Cmimi : 250,000 euro
Nr. Kontaktues :
045-661-621
049-811-781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »