SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 3 katëshe për qeradhenje në lagjen Tasligje II
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
3882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 3 katëshe për qeradhenje në lagjen Tasligje II, me sip 5,6 ari truall.
Shtëpia është e re, ka nje kopsht shumë bukur te rregulluar, shtepia ka internet, kabllovik tel fix, po ashtu ka sistemin e alarmit, dhe nxemjen qendrore me naftë dhe me dru.
Po ashtu ka dy sisterna te ujit njera me 2000L ndersa tjetra 4000L.
Po ashtu ka edhe parkingun me hapesir për 10 vetura.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »