SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne Ulpian te shkolla 'Hasan Prishtina'
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
38825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Ulpian te shkolla fillore "Hasan Prishtina" - kati i II-te ekstra e rregulluar, 60m2.
Banesa perbehet nga salloni dhe kuzhina, nje dhome gjumi, banjo, koridori dhe ballkoni,
Qmimi : 400 EUR
Nr.Kontaktues :
045-661-621
049-811-781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »