SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa te qafa te kafet e vogla
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
38873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa te qafa, ngjitur me restaurant 91, banesa gjindet ne rrugrn Fehmi Agani afer OSBE (permbi my caffe bar), madhesia e saj eshte 120 metra katrore me 3 dhoma gjumi.
Banesa permban:
Sigurim dhe alarm 24 ore, Invertor, Rjeti televiziv dhe internet Ipko, Garazhe private me parking ekstra mrapa baneses.
Cmimi i qiras mujore : 1000 EUR
Nr.Kontaktues :
045-661-621
049-811-781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »