SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne aktash
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
38874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
Leshohet me qira banesa ne aktash Rr Agim Ramadani me pamje prej rruges kryesore, 65 m2 kati i I-r
Banesa ka 2 dhoma, koridori dhe banjo.
çmimi 400 euro
Nr.Kontaktues :
045-661-621
049811781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »