SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa te qafa
Çmimi :
€620.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
38878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa te qafa, 80m2
Banesa ka:
3 dhoma gjumi, 1 sallon te madh me kuzhine dhe terpezari, 2 dhoma,
nje shpajz te ndame, te dy dhomat jane me ballkon dhe klime
cmimi 620/muaj
Nr. Kontaktues :
045-661-621
049-811-781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »