SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES APO E NDËRROJ SHTËPINË ME BANESË.SHTËPIJA GJINDET NË MATIQAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '14
ID e produktit :
38880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES APO E NDËRROJ SHTËPINË ME BANESË.SHTËPIJA GJINDET NË MATIQAN PËRKATËSISHT AFËR QESHMES SË MATIQANIT. ËSHTË DY KATE DHE SE E KA VETËM PIKEN PËR JASHTA APO NDËRTIMIN E VRAZHTË. SË BASHKU ME SHTËPI JANË KATËR ARI TRUALL. POSEDON INFRASTRUKTURË KOMPLETE SI: UJË, RRYMË, KANALIZIM SI DHE RRUGË TË ASFALTUAR. POASHTU E KA TE KOMPLETUAR EDHE DOKUMENTACIONIN KADASTRAL GJË QË MUNDËSON BARTËJEN E PRONËS TEK BLERËSI PA ASNJË PROBLEM.TË INTERESUARIT MUNDË TË MË KONTAKTOJNË PËRMES E_MAILIT.
Informata rreth publikuesit
KASTRIOT
Prishtinë
045346725
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »