SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT- BANESAT E BARDHA
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
38881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT- BANESAT E BARDHA (NDERTIM I VJETER) 63.71 m2.
KATI I 3-te / E RENOVUAR TERESISHT.

BANESA POSEDON:

1 SALLON
1 KUZHINE dhe TREPEZARI
1 DHOME GJUMI
1 SHPAJZ
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON

INFO: 044/116-708
049/116-708
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
+37744116708
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »