SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '14
ID e produktit :
38883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodaje se imovina (zemlja) Stevana Mitrovića u selu Gornji Zakut (opština Podujevo)
- oko 2 hektara u Belasici, potes ispod puta
- oko 70 ari livada skupa kod potoka zvani Do
- oko 60 ari njiva preko potoka zvani Do
- oko 37 ari, potes Troja, pored Laba
- oko 19 ari livada ispod nasipa
- oko 40 ari njiva i šljivak kod Laba
- i ostala imovina
Zainteresovani mogu da se jave na kontakt telefone : +38163593836, +381601505938
------
Shitjen e pronës (troje / tokës) Stevan Mitroviq Gornji Zakut nga (komuna e Podujevës / Besianë)
- Rreth 2 hektarë në Belasica, Potes në rrugë e
- Rreth 70 hektarë livadh vendosur lumë të quajtur Do
- Rreth 60 hektarë të tokës së punueshme në të gjithë gji i ngushtë i quajtur Do
- Rreth 37 hektarë, Potes Troja, përveç Llap
- Rreth 19 hektarë livadh më poshtë digës
- Rreth 40 hektarë të fushave dhe šljivak në Llap
- Dhe aktive të tjera
Interesuar mund të kontaktoni në numrat e telefonit: +38163593836, +381601505938
Informata rreth publikuesit
Radica
Besianë
+38163593836
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »