SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
38893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 2.80 Ari.

Kati perdhes posedon:garazhe per dy vetura, nje kuzhine verore dhe nje depo ne te cilen eshte e instaluar sistemi per nxemje qendrore.

Kati i pare posedon nje dhome gjumi dhe nje banjo.

Kati i dyte poseodn: sallon se bashku me kuzhine , nje ballkon dhe nje teras verore.

Kati i trete posedon dy dhoma te gjumit dhe nje banjo, njera dhom gjumi me teras dhe tjetra posedon edhe nje depo ( dhome pune).

Dyshemeja ne bodrum eshte e tera ibercuk, koridoret dhe shkallet jane prej pllakave, salloni eshte i teri parket dhe dhomat e gjumit te gjitha llaminat.

Dyert jane prej drurit , ndersa dritaret jane te plastikes.

Shtepia posedon infrastrukture te plote, furnizimi i ujit eshte i dy aneshem : ujesjelles dhe bunar.

Shtepia gjendet ne lagjen “Dardania I”.

Çmimi i shtepise eshte 150.000euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »