SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira bodrumi dhe kati i I-re, afer QKUK-se
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
ID e produktit :
3891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi e re trikatëshe, bodrumi dhe kati përdhesë për qiradhënie në lagjen e Spitalit afër QKUK-së, sipërfaqja e shtëpisë i ka 600 m2, sipëfaqja e truallit 2,5 arë truall, çmimi 4500 €.
Secili nga të tri katet i ka nga 4 dhoma, 1 kuzhinë, 1 banjo dhe 1 ballkon. Në katin përdhesë gjendet 1 lokal për zyre, WC, kurse në bodrum gjendet garazhi, 1 dhomë, 1 banjo, 1 bodrum i madh.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »