SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira 230 eur
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
38912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira 230 eur 54 m2, kati pare,dy dhomshe afer gjimnazit Sami Frasheri te blloku.Nr kontaktues o44/283-237 dhe 044/223-459.Ju lutem na kontaktoni prej ores 16:00.
Informata rreth publikuesit
Albina
Prishtinë
0037744176251
rruga Afrim Loxha Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »