SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira ne Dardani
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
ID e produktit :
38915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qira 40m në lagjen Dardania, përballë shkollës fillore "Xhemail Mustafa". Banesa njëdhomëshe gjendet në një vend të qetë dhe familjarë në katin përdhes, është e mobiluar dhe ka ujë dhe rrymë 24 orë. Është e përshtatshme për një çift. Shuma e qirasë është 230 €, në të cilën janë përfshirë edhe shpenzimet mujore të ujit dhe bërllokut.
Nr.tel: 044/261-713, 049/ 392-139, 044/558-898
Informata rreth publikuesit
Sahit
Prishtinë
+37744261716
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »