SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 2 kateshe me 4 ari truall ne Veternik lagja Janina
Çmimi :
€114,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
38920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi dy katëshe me një sipërfaqe banimi prej 180 metrash katror dhe garazhë 40 metra katror.
Shtëpia është e re dhe e pabanuar ndonjëherë më parë , e ndërtuar në një truall prej 400 metrash katror (4 ari toke)
Gjendet në një ndër lagjet periferike më të preferuara të qytetit të Prishtinës , më saktesisht
ndodhet në lagjen Janina pranë qendrës tregtare Grand Store dhe Bau Market në Veternik .
Lagjja në të cilën ndodhet prona është e kompletuar në aspektin infrasturkturor dhe urbanistik,
me rrugë të asfaltuara, ndriqim publik, kanalzim , gjithashtu e lidhur sipas planit urbanistik
me rrjetin e ujësjellësit dhe rrjetin elektrik të qytetit.
Si e tillë përmbush të gjitha kushtet për një jetë të qetë dhe normale në kryeqytet !

Për më shumë informata na telefononi në numrat : 044 877 595 dhe 049 887 487
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
044 877 595
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »