SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 400m2 (4 ari) ne Veternik lagja Janina
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '14
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
38921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet ne nje nder lagjet periferike me te mira dhe me te preferuara te Prishtines
Lagja ne te cilen nodhet prona permbush te gjitha kushtet urbanistike dhe infrastrukturore
Ka rruge te asfaltuara , ndriqim publik , kanalizim gjithashtu eshte e lidhur
ne rrjetin e ujesjellesit dhe rrjetin elektrik sipas planit urbanistik te qytetit .
Ne truall jan te instaluara ujesjellesi , kanalizimi dhe lidhja elektrike qe do te thote
se eshte ne gjendje te gatshme per tja filluar punimeve per ndertimin e shtepise suaj.
Prona posedon te gjitha dokumentet e rregullta dhe bartja pronesise mund te behet menjehere !

Cmimi : 15.500 Euro per Ari Trualli ka siperfaqe prej 4 ari , Cmimi ne total 62.000 Euro .

Cmimi i padiskutueshem !

Per me shume informata na telefononi ne numrat : 044 877 595 dhe 049 887 487
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
044 877 595
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »