SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej lokal në qendër të Prishtinës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '14
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
39046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania Amerikane Century 21 në Kosovë, kërkon një lokal 50 m2 deri 300m2 per një blerës ndërkombëtarë. Lokali duhet të jetë në qendër dhe të jetë i përshtatshëm per restorant.
Ju lutemi kontaktoni ne 044 666 916
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
045 666 916
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »