SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi per qiradhenje ne lagjen e Spitalit
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
ID e produktit :
3908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi 2 katshe + Lokal + Nenkulem per qiradhenje ne lagjen e Spitalit, me siperfaqe 280m2 + 130m2 Lokalet, me siperfaqe te truallit 4 Ari.
Shtepia ka kete renditje:
Kati Perdhese: 3 Lokale afariste, 3 banjo.
Kati i 1-re: sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, korridor, 4 ballkona. Kati i 2-te: sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, korridor, 4 ballkona. Nenkulmi: komplet hapsir. Garazha per 3 vetura. Shtepia ka nxemje qendrore si dhe kamin.

Cmimi 3000euro
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »