SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira shtepia ne lagjen nderkombetare
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
39144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija ne lagjen nderkombetare

Shtepia gjithsej eshte 330 metra katrore dhe permban:
Dhomen e dites kryesore
Dhomen e dites sekondare
Kuzhine
4 dhoma gjumi
1 ballkon
2 banjo 1 wc
Saune
Bodrum
Garazhe

Oborr te regulluar plotesisht prej 8.5 ari Rryme dhe Uje 24 hr Telefon,Internet dhe Cable
Lagje e siguruar me rethoja dhe vezhgim 24 hr Lagje me terene per aktivitete sportive dhe pishine.Lagje me bord drejtues per vendim marje te ndryshme brenda
saj.
Shtepia ofrohet vetem per nderkombetare me kontrate afatgjate.Kjo shtepi eshte e re me mobilje teresisht te reja.
Cmimi i shtepise per nje muaj eshte 3.500 euro.
Nr.Kontaktues :
045-661-621
049-811-781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »