SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te banesat e Tregtis
Çmimi :
€54,990.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
39170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne objektin E banesave te TREGTIS (me RENDITJE shume KOMODE me 1 x DHOM GJUMI dhe 1 x SALLON me KUZHINE ) me MOBILJE te REJA dhe MODERNE ne KATI e II-te (dyte) me pamje kah LINDJA

Përbëhet prej :
1 x SALLON i MADH
1 x DHOME e FJETJES *** ME TE GJITHA MOBILIET PERKATESE
1 x KABLLOVIK + INTERNET wireless me Mundesi KYQJE permes IPKO dhe KUJTESA.
1 x KUZHINE TOP - MODERNE, me te Gjitha PAJISJET e DUHURA + Shanku
1 x BANJO me KOMODE dhe MAQINE per LARJEN e TESHAVE
1 x BALLKON i MADH
1 x BIBLOTEK PRAKTIKE me TAVOLIN PUNE dhe DY rafte SPECIALE per LIBRA
1 x NXEMJE QENDRORE me RRYME - e BANESES
1 x KORIDORI me DY KOMODA një PER TESHA dhe NJE për KEPUCE

Ç M I M I : 54999.- €
Nr. Kontaktues :
045 661 621
049 811 781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »