SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
39199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne lagjen Dardania Prishtine afer bashkesis se 3 lokale, eshte ne katin e shtate dhe i ka gjthesej 65m2 dhe e ka shpajzin 5m2 jashte baneses, dy lifta jane funksional,, banesa eshte e privatizuar, me dokumentacion te rregullt. Banesa ka 2 dhoma,, kuzhinen, trapezarin banjo dhe ballkon.
Cmimi : 67000 euro
Nr.Kontaktues :
045-661-621
049-811-781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »