SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne Ulpian
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
39204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Ulpiana C7 perballe me cerdhen e femijeve "Gezimi yne". Banesa ka kuzhine, dhome te dites, tri dhoma te fjetjes, dhome te punes, banjo dhe wc dhe 2 terrasa. Banesa eshte komplet e renovuar, posedon nxemje qendrore me rryme dhe ka rezervar te ujit te instaluar.
Preferohet per familjare dhe mundesisht per kohe te gjate.
Cmimi eshte 400 Euro.
Nr.Kontaktues :
045 661 621
048 811 781
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
045661621
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »