SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne Bregun e Dillit te Banesat e Hinta ndertim i Vjeter , ka kete Renditje ,1 Dhome te gjumit ,Kuzhine Sallon si dhe Banjo qmimi 37.000
Çmimi :
€37.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
39289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen ne Bregun e Dillit te Banesat e Hinta ndertim i Vjeter , ka kete Renditje ,1 Dhome te gjumit ,Kuzhine Sallon si dhe Banjo qmimi 37.000 Euro nr 044-184-160 ose 045-202-623
Informata rreth publikuesit
Gela
Prishtinë
044184160
Breg Dillit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »