SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesen me qira ne Ulpiane te Beni Dona ,ka kete Rendtije 1 Dhome te gjumit ,Kuzhine si dhe Banjo qmimi 250 Euro.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
39291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira ne Ulpiane te Beni Dona ,ka kete Rendtije 1 Dhome te gjumit ,Kuzhine si dhe Banjo qmimi 250 Euro. nr 044-184-160
Informata rreth publikuesit
Gela
Prishtinë
044184160
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »