SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
39340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Prizren ka 100 m2
Sallon
Kuzhin
Dhoma gjumi 2
Banjo 2
Gjithashtu posedon ballkonin dhe garazhden per vetur
Informata rreth publikuesit
Valmir
Suharekë
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »