SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
39536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shtepi me 600m2 te banuara.
Kati perdhes posedon:
Garazhe me hapsire mjafte te madhe ku eshte e vendosur edhe nje rezervar per uje dhe sistemi per nxemje qendrore, dhe nje depo me tualet me siperfaqe prej 40m2.
Kati i pare eshte lokal me siperfaqe prej 80m2 , me tri hymje te veqanta dhe eshte e gatshme per shfrytezim.
Lokali posedon nje depo dhe nje banjo.
Dyshemeja e tera pllaka,dyer dhe dritare jane prej plastikes dhe aluminit.
Kati i pare banues posedon: Sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon: kater dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i trete eshte nenkulem .
Shtepia posedon infrastrukture te plote,dyshemeja e tera llaminat, dyer prej druri dhe dritare te plastikes.
Shtepia eshte e izoluar, e perfunduar ne vizitin 2006 dhe e banueshme para 4 viteve.
Shtepia gjendet afer rruges se Prishtines.
Çmimi i shtepise eshte 230.000euro i diskutueshem
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »