SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truall ne Qagllavic afer lagjes NIC
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
39545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 20 ari truall ne Qagllavic afer lagjes NIC me infrastruktur te plot dhe qmimi per ari eshte 18500 euro per me shum 044778169.
Informata rreth publikuesit
Altina
044778169
Qagllavic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »